Wykroczenia przeciwko prawom pracownika wraz z rozdziałem XXVIII kodeksu karnego

Katalog czynów zabronionych jest zamknięty. Zawiera osiem rodzajów zabronionych czynów wymierzonych przeciwko prawom pracownika.

Oceń film:

Sprawdź dodatkowe materiały jakie przygotowaliśmy dla Ciebie

Zarejestruj się bezpłatnie (~18 sek.) aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności.Aby zarejestrować konto kliknij tutaj.

Sprawdź dodatkowe materiały jakie przygotowaliśmy dla Ciebie

Wykroczenia przeciwko prawom pracownika wraz z rozdziałem XXVIII kodeksu karnego

Katalog czynów zabronionych jest zamknięty. Zawiera osiem rodzajów zabronionych czynów wymierzonych przeciwko prawom pracownika. Wykroczenia przeciwko prawom pracownika może dopuścić się wyłącznie pracodawca (osoba fizyczna) lub pracownik zarządzający w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Podstawę do pociągnięcia takiej osoby do odpowiedzialności karno-administracyjnej za popełnione wykroczenie stanowić będzie w takiej sytuacji upoważnienie do dokonywania określonych czynności np.  zawierania i rozwiązywania umów o pracę, czy dyscyplinowania pracowników.Katalog czynów zabronionych jest zamknięty. Zawiera osiem rodzajów zabronionych czynów wymierzonych przeciwko prawom pracownika. Wykroczenia przeciwko prawom pracownika może dopuścić się wyłącznie pracodawca (osoba fizyczna) lub pracownik zarządzający w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Podstawę do pociągnięcia takiej osoby do odpowiedzialności karno-administracyjnej za popełnione wykroczenie stanowić będzie w takiej sytuacji upoważnienie do dokonywania określonych czynności np.  zawierania i rozwiązywania umów o pracę, czy dyscyplinowania pracowników.


Materiał płatny

Dowiedz się więcej na temat "Wykroczenia przeciwko prawom pracownika wraz z rozdziałem XXVIII kodeksu karnego" z profesjonalnego opracowania

Materiały dostępnę od razu po zakupie, koszt jednego materiału to 49 zł

Klasyczna porada u prawnika może być kilka razy droższa, wartość pakietu 2500 zł!


Prosimy się zalogować lub zarejestrować przed korzystaniem z serwisu

Logowanie Rejestracja


Pozostali użytkownicy oglądali również porady: